PRAVIDLA PRO VÝKUPU VÍČEK

Zde se dozvíte obecné informace výkupu víček, detaily najdete v jednotlivých odkazech na těchto stránkách. Pro kvalitní a efektivní koordinaci výkupu potřebujeme znát některé informace týkající se Vašeho sběru víček. Základní a zásadní devízou firmy je výkup přímo v místě Vašeho sběru. K registraci nového původce nebo hlášení výkupu víček slouží kontaktní formulář.

Snažíme se provézt výkup v celé oblasti ČR a navíc v co nejkratší době. Peníze zasíláme na Vámi zvolený účet, který doplníte do „kupní smlouvy“ spolu s Vašimi iniciály. Při prvním výkupu dochází k výplatě finanční hotovosti oproti váhovému množství ve lhůtě 10 dnů, dále již je stanovena tato lhůta na 30 dní. Vážení probíhá v areálu naší firmy, nově pak budeme vážit víčka na samotném místě svozu. Pokud je ve Vašich možnostech si váhu zjistit svépomoci, proti tomuto nemáme žádných námitek. Víčka jsou balena většinou do různoobjemových pytlů (120l = cca 12-15kg), které jsou skladné a vhodné k převozu. Víčka od jednotlivých původců jsou při výkupu oddělena, proto nedojde k záměně a následným případným nesrovnalostem.

Vzhledem k efektivitě svozů je stanoveno minimální váhové množství na 200kg pro hlášení s žádostí o výkup. Samozřejmě tato váha nemusí být striktně dodržována, obecně platí čím více, tím rychleji PROVEDENÝ výkup. Můžete se na nás obrátit s individuálními požadavky.

Drť z víček granulát

Kontaktujte nás:

Pro novou registraci použijte
kontaktní formulář.

V případě dotazů, můžete zaslat e-mailem na
vicka@ekotradeplus.cz
nebo telefonicky
+420 776 359 068.


víčka